Casa Laranja Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Laranja Βίλα Guaratinguetá έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 8 άτομα και διαθέτει σάουνα.
Οι επισκέπτες θα μένουν κοντά στους θρησκευτικούς χώρους, όπως ο Καθεδρικός Ναός Santo Antônio, που απέχει 7 χλμ. από τη βίλα με 2 μπάνια.
Στο κατάλυμα οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο.
Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. O Quintal Real σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας και απέχει περίπου 600 μέτρα από την Casa Laranja Βίλα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Etec Professor Alfredo de Barros Santos4551 χλμ.
- Primeira Igreja Batista4783 χλμ.
- A Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias4989 χλμ.
- Best Center4938 χλμ.
- Faculdade de Engenharia de Guaratingueta4855 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos94 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Σάουνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Η Casa Laranja Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Laranja Βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Laranja Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Laranja Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.